Basisschool de Tragellijn, heeft een aantal wensen die we met behulp van sponsoren en/of donateurs proberen te realiseren.
Op dit moment zijn we bezig om voor de kinderen het volgende tot stand te brengen:
- T-shirts met schoollogo voor sporttoernooien en uitstapjes
- Speeltoestel op schoolplein voor lagere groepen
Bedrijven krijgen in ruil voor hun sponsering/donatie een vermelding op deze site.
Heeft u belangstelling, stuur dan een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en wij nemen contact met u op.
De leerlingen, hun ouders en het team van de Tragellijn bedanken Marwill bedrijfskleding voor hun bijdrage aan de T-shirts met het schoollogo!
De leerlingen, hun ouders en het team van de Tragellijn bedanken Kampioensbakker van Bentum voor het jaarlijkse schoolontbijt.
Al deze ‘vrienden’ sponsoren bij de Tragellijn gaan voor gezond 3-daagse op 30 en 31 oktober en 1 noverber 2012
-Extraatjes bij het ontbijten in de klas wordt mede mogelijk gemaakt door:
Stichting Zonnekinderen.
-Hapje van de dag:
Woensdag: Bakkerij van Bentum uit Lobith.
Donderdag: Biologische Tuinderij ’t Gelders eiland.
|
Marwill Fabrics
|
![]() |
|
Kinderopvang Zonnekinderen |
|
| Kampioensbakker van Bentum Chrysantstraat 2 6915 VC Lobith tel: 0316-541397 |
|
| Biologische tuinderij / boerderijwinkel 't Gelders Eiland Harmen & Carla Peters Eltenseweg 1 6915 KA Lobith
|
|
De oudervereniging heeft de binnentuin heel mooi opgeknapt. De leerlingen en leerkrachten bedanken
Cor Stuijt, Kinderopvang Zonnekinderen en de kringloopwinkel voor hun bijdrage.
De leerlingen zijn ook heel blij met het springtouw dat gesponsord is door Slurink Bunkerstations Tolkamer.
De Jumbo en de Emte sponseren de school regelmatig bij activiteiten. Wij zijn daar super blij mee!

